Završni turnir Kupa Radivoj Korać počinje u četvrtak u 18h

Kako prenosi KSS, u četvrtak 17. februara počinje završni turnir Triglav osiguranje Kupa Radivoj Korać, koji se ponovo održava u Nišu. Biće ovo 17. put da se završnica našeg najmasovnijeg takmičenja igra u dvorani “Čair”.

Učesnici finalnog turnira su Crvena zvezda MTS, Partizan NIS, FMP Meridian, Mega Mocart, čačanski Borac, Zlatibor iz Čajetine, kragujevački SPD Radnički i Borac Zemun.

Takmičenje u četvrtak 17. februara od 18.00 sati otvaraju Crvena zvezda MTS i SPD Radnički, a od 21.00 se sastaju Mega Mocart – Zlatibor.

Drugog četvrtfinalnog dana, u petak 18. februara, od 18.00 časova igraju FMP Meridian i čačanski Borac, a od 21.00  Partizan NIS – Borac Zemun.

Polufinala su u subotu 19. februara od 17.00 i 21.00, a veliko finale je u nedelju 20. februara u 21.00 čas.

Sve utakmice finalnog turnira Triglav osiguranje Kupa Radivoj Korać možete da pratite uživo na TV Arena sportu.