Vesti

Приликом аплицирања за финансијска срдства у складу са чланом 27 ,, Одлуке о остваривању потребе и интереса грађана у области спорта у граду Нишу'' потребно је доставити апликационе формуларе.

У наставку је допис секретаријата за омладину и спорт

Тужна вест за нишки и спорт и српско стрљаштво. Један од најцењенијих нишких спортских радника Зоран Стојиљковић преминуо је јуче, после дуге и тешке болести, у 66. години живота.

U petak, 06. 10. 2017. godine u 13,00 sati, Sportski savez Niša obeležiće svoju krsnu slavu u sali Sportskog saveza Niša.

Pozivamo sve da dođu i svojim prisustvom uveličaju ovaj poseban dan.

Obaveštavamo sve zainteresovane da će se finale drugog dela akcije Stop!Svi na sport održati 29. 09. 2017. godine na Sportskim terenima "Vrtop" u Niškoj banji od 12,00 sati.

У среду 27.09.2017.године креће реализација другог дела овогодишње акције „Стоп!Сви на спорт“, коју организују Полицијска управа у Нишу и Спортски савез Ниша.

Свечано отварање предвиђено је у 12,00 сати на теренима Спортско-рекреативног центра „Вртоп“ у Нишкој бањи.

ОБАВЕШТЕЊЕ СПОРТСКИМ ОРГАНИЗАЦИЈАМА О ПРИЈАВЉИВАЊУ  ЗА СУФИНАНСИРАЊЕ ГОДИШЊИХ ПРОГРАМА У ОБЛАСТИ СПОРТА У ГРАДУ НИШУ ЗА 2018. ГОДИНУ

Obaveštavamo sve korisnike Sofa programa da se menjaju lokacija i termini za treninge joge.

Nova lokacija jeste teretana "Gold fitness", ul. Stojana  Novakovića 17a,

Novi termini su:

utorak - 20:15h

četvrtak - 20:15h

Sportski savez Niša dobio je novo rukovodstvo.

Podsećamo sve korisnike Sofa programa da mogu besplatno da pohađaju treninge joge u Parku Svetog Save subotom od 18 časova.

Sve što je potrebno jeste da se registruju na sajtu www.sofa.rs, dobiju svoj ID broj. Pre početka treninga kažu svoj ID broj koordinatoru programa i tako potpuno besplatno treniraju.